Lot Aktief

Het departement LOT biedt naast cultuur, geschiedinis en gastronomie vele sportieve uitdagingen. Een fantastisch fiets/wandelgebied, door de prachtige omgeving met z’n notenbomen, weidse landschappen, krijtrotsen en wijnvelden liggen vele wandel- en fietsroutes. De vele wandelingen gaan langs middeleeuwse dorpjes, wijnvelden en vele adembenemende uitzichtspunten.

Kruispad Castel Franc      Lot (Small)

Véloroute – door de vallei van de Lot
In de lente van 2009 is de fietsroute langs de Lot geopend: Le véloroute de Lot. Fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij deze fietsroute.
Onderweg kom je vele interessante bezienswaardigheden tegen en geniet je prachtige uitzichtpunten.
Je  moet zeker tussenstops maken voor het proeven van wijn en streekprodukten. Voor fietsers bieden wij speciale arrangementen op maat aan.

lopen naar santiago de compostela

Lopen naar Santiago de Compostela

Op enkele kilometers van Valenthèze ligt een groot vismeer.Men kan bergbeklimmen,paardrijden, quadrijden en kanoën. In het dorp Montcabrier liggen tennisbanen.
paardrijden in de omgeving (Medium)          paardrijden in de omgeving 2 (Medium)          kano (Medium)

Op een paar minuten ligt een 9-holes golfbaan. Op 45 km ligt de fantastische baan van Castelnaud (18-holes).

        golfbaan

In de omgeving zijn er meerdere attractieparken te vinden oa Walibi, parc en ciel (klimmen op boomtoppen) en vele anderen. Op de camping zelf zijn er een zwembad,  tafeltennis, jeu de boules banen, volleybal, voldoende ruimte voor balspelen.